Ambalaj Ve Paketleme | Bursa Evden Eve Nakliyat | Taşımacılık

0224 235 32 34 0501 208 20 08

Ambalaj Ve Paketleme

Ambalaj Ve Paketleme

Taşımacılık işlemlerinde önemli olan bir hususta ambalaj ve paketleme dir.

Evde bununan demonte edilebilir eşyalar için mutlaka uzman bir personel gereklidir bu hem mobilyalarınız hemde diğer tesisat içeren demonte işlemlerinizin yapılması için gereklidir.

Tüm eşyalarınızın ambalajlanarak taşınması taşıma esnasında zarar görme riskini en aza indirmek demektir.

Nakliyat firmaları bu konuda eğer profesyonel bir ekibe sahip ise güzel çalışmalar yapmaktadır ama her firma bu şekilde çalışma yapmaz.

Bu yüzden nakliyat firması seçerken bu hususta önem kazanır seçiceğiniz firma sizin isteklerinize cevap verebilecek bir personele sahip olmalıdır.

Bursa evden eve nakliyat ambalaj-paketleme

Bursa evden eve nakliyat ambalaj-paketleme

Ambalaj ve Paketleme de biz!

Firma olarak paketleme işlemlerinde kullandığımız malzeme temiz ve düzenli bir şekilde araçlarımızda bulunur.

Mobilyalarınız için özel ölçülendirilmiş olarak kesilen  havalı naylonlarımız her işten sonra silinip temizlenerek yeni işe hazır hale getirilir.

Mutfak eşyalarınızı topladığımız koliler gayet temiz ve ev eşyasında bir kez kullanılır yani eşyalarınız kolilenir ve koliler geri alınmaz hijyen olarak temiz ve tek kullanımlıktırlar.

Aynı şekilde her koltuğunuz ve yatağınız önce strec ile sarılır ve hijyenliği sağlanır sonra havalı malzeme ile sarılır bu şekilde temiz bir ambalajlama sisteminden geçen eşyalarınız sağlıklı bir şekilde taşınmaya hazırlanmış olur.

Bizler yılların bize öğrettiği iş ahlakı ile günümüzde işimize özen göstererek her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Bursa evden eve nakliyat koltuk paketleme

Bursa evden eve nakliyat koltuk paketleme

Bu şekilde çalışmalarımızın karşılığını fazlasıyla alan firmamız Bursa evden eve nakliyat sizlere bir telefon kadar yakın.

Bizi her zaman yedi yirmidört arayabilir ve her konuda bilgi alabilirsiniz. Bizim ile taşınmak isteyen müşterilerimizin memnun kalacağını garanti ediyoruz saygılarımız ile Bursa Evden Eve Nakliyat Firma Yetkilisi : Ferdi GÜNEŞ

[wpseo_address show_state=”1″ show_country=”1″ show_phone=”1″ show_phone_2=”1″ show_fax=”1″ show_email=”1″ show_url=”1″ show_price_range=”1″ show_logo=”1″]