Misyonumuz | Bursa Evden Eve Nakliyat | Taşımacılık

0224 235 32 34 0501 208 20 08

Misyonumuz

Misyonumuz

BU GÜNLERDE HERKEZ BİZİ KONUŞUYOR ; ÇÜNKÜ BİZ KALİTEMİZİ KONUŞTURUYORUZ

Bursa evden eve nakliyat firması olarak, müşteri memnuniyetini kendine odak haline getirmiş ve sektörde en iyisi olma konumunda yerini almayı başaran bir firmadır.

Bursa evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat

Şehir içi taşımacılık anlamında oldukça gelişen firmamız hizmet kalitesi açısından da siz değerli müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır.

Bursa evden eve nakliyat olarak, uzman ve deneyimli personellerimiz ile siz değerli müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte aracımız gelerek genelde sabah saatlerinde elemanlarımız tarafından taşıma hizmetimiz başlar. Ev içindeki tüm eşyalar demonte yapıldıktan sonra komple ambalajı yapılır. Kırılacak olan eşyalarınız kraft kâğıtlara, kumaş koltuk kumaş v.b. eşyalar havalı naylonlara, elektronik eşyalarınız köpüklü karton koliler içerisinde taşınır. Paketleme aşaması bittikten sonra tüm eşyalar itinalı bir şekilde aracımıza yerleştirilir. Taşınma sırasında eşyalarınızın başına her hangi bir zarar gelmesi durumunda anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firması tarafından eşyanızın maddi değeri karşılanır.

Bursa evden eve nakliyat iletisim

Bursa evden eve nakliyat iletisim

Bu açıdan firmamız Bursa Merkez ve İlçelerinde hizmetlerini en iyi şekilde müşterilerine sunmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti açısından firmamız oldukça titiz davranarak müşterinin görüş ve önerilerini mutlaka ön planda tutmaktadır.

Evden eve nakliyat işleriniz artık rahat ve zamanınızı almadan en iyi şekilde yapılabilmektedir. Bursa evden eve nakliyat firmamız ile bu işlemlerinizi en kısa sürede ve hiçbir sorun yaşamadan yapabilirsiniz.