Bursa Evden Eve Nakliyat-Hakkımızda

0224 235 32 34 0501 208 20 08

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız iş hayatına 1997 yılında Eskişehir’de Ferdi Güneş tarafından kurularak başlamıştır. 2001 yılında Bursa’ya açtığı şubeyle Bursa halkına evden eve nakliyat  hizmeti vermeye başlamıştır.

Hakkımızda

Hakkımızda

 

Firmamız 2004 yılında aldığı karar ile Eskişehir’deki merkezi kapatarak hizmetlerine Bursa Evden Eve Nakliyat olarak sadece Bursa merkez şubesi ile devam etmiştir.

17 yıllık tecrübesi ve konusunda uzman personeli ile günümüzde Bursa evden eve nakliyat taşımacılık,asansörlü evden eve nakliyat taşımacılık,sigortalı evden eve nakliyat taşımacılık hizmetlerini kusursuz bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Biz Bursa evden eve nakliyat ekibi olarak evden eve nakliyat hizmetinin öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonelce çözümler üretiyoruz.

Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, teknolojiyi verimli ve etkin kullanabilmek için; bilişim, reklam, iletişim dünyasını ekip olarak yakından takip etmektedir.

Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; Müşterilerimizin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde evden eve nakliyat hizmetini bizimle yaşamalarını sağlamaktayız.

Bursa evden eve nakliyat bilgi birikimi ve deneyimi ile harmanlanmış profesyonel kadrolarımız ile “sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve evinizi günün teknolojisine ayak uydurarak evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz” vizyonuyla katma değer yaratmaya odaklanmış  tam bir evden eve nakliyat firmasıyız.

Bursa evden eve Nakliyat firması olarak, sizlerin bütün ihtyaçlarınızı, transfer ve yük ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Kurulduğumuz günden beri hoşgörülü ve güleryüzlü hizmet çıkarmaya çalışıyoruz. Siz de Güler yüzlü ve hoşgörülü hizmetlerimizden istifade etmek amaçlı bizimle irtinbata geçebilirsiniz.

Bursa gelişen ekonomisi, sanayisi ve tekstil, mermer ve inşaat pazarı yardımıyla civarındaki illerden fazlaca göç almaktadır.

Haliyle civarındaki çok şehir Nakliyat ve ek olarak çok sektördeki arayışını Bursa’da yapmaktadır.

Bu sayede şehir gelişmiş nakliyat ve lojistik ağı da süratle büyümüştür.

Evden eve taşımacılık ve yük transfer işlemlerinizde

Bursa Evden Eve Nakliyat olarak size emniyetli ve kalifiye hizmet sunmaktayız..