Bursa EvdenEve Nakliyat - Taşımacılık

0224 235 32 34 0501 208 20 08

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa EvdenEve Nakliyat

Bursa EvdenEve Nakliyat firması olarak,  müşteri memnuniyetini kendine odak haline getirmiş ve sektörde en iyileri olma konumunda yerini almayı başaran bir firmadır.

Şehir içi taşımacılık anlamında oldukça gelişen firmamız hizmet kalitesi açısından da siz değerli müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır.

Bursa EvdenEve Nakliyat

Bursa EvdenEve Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat olarak, uzman ve deneyimli personellerimiz ile siz değerli müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Uzman personelleri ile evden eve nakliyat’ta çok iyi şekilde müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmış firmamız,  uzman personeller ile ambalajlama ve paketleme işlemlerini yerinde yapmaktadır.

Personel açısından da oldukça zengin olan firmamız evden eve nakliyat işlerini minimum düzeye indirerek hız zaman kaybetmeden rahatlıkla nakliyat işlemini gerçekleştirmektedir.

 

Hizmetlerimiz hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse en çok müşterilerimize sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat hizmetimizden biraz bahsedelim.

Evden eve nakliyat oldukça güç ve zahmetli sektör haline dönüşmüştür.

Evden eve nakliyat hizmeti vermeden önce müşterilerimiz taşıma gününden 1-2 gün öncesinde bizi aradığında evinize ücretsiz olarak eksper gönderiyoruz.

Eksperimiz müşterimizin müsait olduğu bir zaman ev sahibinden randevu alıp müşterimizin evine gidiyor ve eşyaların detaylı olarak analizini yapmaktadır.

Müşterimize hizmet kapsamımız detaylı olarak anlatıldıktan sonra sözleşme kapsamında müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte eşyalar taşınmaktadır.

 

Müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte aracımız gelerek genelde sabah saatlerinde elemanlarımız tarafından taşıma hizmetimiz başlar.

Ev içindeki tüm eşyalar demonte yapıldıktan sonra komple ambalajı yapılır.

Kırılacak olan eşyalarınız kraft kâğıtlara, kumaş koltuk kumaş v.b. eşyalar havalı naylonlara, elektronik eşyalarınız köpüklü karton koliler içerisinde taşınır.

Paketleme aşaması bittikten sonra tüm eşyalar itinalı bir şekilde aracımıza yerleştirilir.

Taşınma sırasında eşyalarınızın başına her hangi bir zarar gelmesi durumunda anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firması tarafından eşyanızın maddi değeri karşılanır.

Bursa EvdenEve Nakliyat

Bursa EvdenEve Nakliyat

Bu açıdan firmamız Bursa Merkez ve İlçelerinde hizmetlerini en iyi şekilde müşterilerine sunmayı başarmıştır.

Müşteri memnuniyeti açısından firmamız oldukça titiz davranarak müşterinin görüş ve önerilerini mutlaka ön planda tutmaktadır.

Evden eve nakliyat işleriniz artık rahat ve zamanınızı almadan en iyi şekilde yapılabilmektedir. Bursa evden eve nakliyat firmamız ile bu işlemlerinizi en kısa sürede ve hiçbir sorun yaşamadan yapabilirsiniz.