Bursa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık | Bursa Evden Eve Nakliyat | Taşımacılık

0224 235 32 34 0501 208 20 08

Bursa Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT TAŞIMACILIK

Bursa Evden Eve Nakliyat şirketi olarak evden eve nakliye sektöründe Müşteri Memnuniyeti ve Çevreye olan duyarlı anlayışımızınla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Bursa Evden Eve Nakliyat şirketi

Bursa Evden Eve Nakliyat şirketi

Evden eve nakliyat‘ ın hassas ve profesyonellik gerektiren bir sektör olduğu aşikardır.
Bunun bilinciyle gün geçtikçe kendimizi, hizmetimizi, personel ve idari kadromuzu, araç ve ekipmanımızı gelişen çağa, teknolojik alt yapıya ulaştırmaktayız.

Yüklenecek ya da boşaltılacak adreslerde sorunlu ve dar olan merdivenler var ise veya asansör kullanımına izin verilmeyen site ve residence bloklarıysa müşterilerimizin nakliyesini teleskopik asansörlü vinç aracımızla gerçekleştirmekteyiz.
Son derece güvenilir ve kolay bir taşıma biçimi olan teleskopik asansörlü nakliyat, siz müşterilerimizin her zaman zor anlarında alternatif tercihi olmaktadır.

Bir seferde (400) kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip olan nakliyat vinç aracımız, tecrübeli vinç operatörümüzle hizmet vermektedir.

Bursa Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Bursa Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat hizmeti için isteğinize uygun belli bölgelere ücretsiz ekspertiz hizmetimizle en uygun ve değişmez fiyatı almanızı sağlıyoruz.
Ücretsiz ekspertiz hizmeti verdiğimiz başlıca Bursa ilçeleri kısaca,
Beşevler, Nilüfer, Yıldırım, Özlüce, Ertuğrulkent, Görükle, Üçevler, Osmangazi, Dikkaldırım(Hüdavendigar), Gürsu,Teleferik,Kestel,Demirtaş,Millet mahallesi ve diğer ilçeler (Diğer ilçeler için lütfen bizimle temasa geçiniz)