Antalya Evden Eve Nakliyat 0501 208 20 08

0224 235 32 34 0501 208 20 08

Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat 

İş yeri, büro, ofis, Antalya Evden Eve nakliyat ve tekstil taşımada donanımlı ekipman ve araçları ile hizmette kusursuz anlayışı bütünleştirdik.

Bursa evden eve nakliyat hizmetlerini hijyenik şartlarda olması için tek kullanımlık özelliğine sahip streçler kullanılır.

Ve sonra balonlu naylonlarla mobilyanın ambalajlanması yapılarak nakliyat işlemi başlanmaktadır.

Bursa evden eve sigortalı nakliyat

Bursa evden eve sigortalı nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmetleri 

Taşıma sektöründe Antalya Evden Eve nakliyat hizmetlerini gerçekleştirebilmesi için ulaştırma bakanlığı karayolu taşımacılığı için K-3 yetki belgelerini standartlarına sahiptir.

Sizlere en ucuz taşımanın sağlanması için her türlü olanak sağlanarak sizlerin istekleri sonuçlanmaktadır. Eşyaların nakliyatın sağlanması için ekspertiz elemanları size her türlü bilgilendirmeleri yapacaklardır.

Ekspertiz elemanları eşyalarınızın durumunu taşıma yapılacak kamyon tipi ile yapılacak sigorta bedelini belirlemektedirler. Nakliyat hizmetini en kısa zamanda ve en makul fiyatlarla gerçekleştirmek için çözümler üretilmektedir.

Ekspertiz hizmetlerini sağlayan personeller ile mutabakat sağlandıktan sonra sözleşme esasına dayanarak belirlenen zamanda itina ile paketlenip taşıması sağlanmaktadır.

Sizlere sonsuz bir olanak sağlayan nakliyat firmamız sayesinde artık çok kısa bir zaman içerisinde üstelik hiç çaba saf etmenize veya yorulmanıza gerek kalmadan yeni evinize taşınma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel anlamda taşımacılık işlemi yapılır. Mobilya ve beyaz eşyaları paketleyerek gerekli adrese, gerekli zamanda nakliyat hizmetinizdedir.

Nakliye esnasında meydana gelebilecek her türlü sorunun olmaması için daha önceden hesaplıyoruz ve önlemlerimizi de bu doğrultuda almaktayız.

Sigortalama hizmeti sunan firmamız eşyalarınızı en iyi şekilde koruma altına alınmasını sağlayarak kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat

Nakliyenin Fiyatlandırılması

Nakliyenin durumunu belirleyecek ekspertiz elemanları eşyalarınızın sayısı veya hacmine göre tek araçla veya parsiyel olarak uygulama hakkında bilgilendirilmiştir.

Araç tipleri veya aracın büyüklüğü hakkında bilgiler verdikten sonra demonte edilecek eşyalarınızın durumuna göre ekibimize bir marangoz ya da tesisatçı bulunmaktadır.

Bursa evden eve taşımacılık demontesini yapan elemanlar daha sonra montajında gerçekleştirmektedir.

Nakliyat fiyatları konusunda esneklik sağlayarak cazip fiyatlar sunarak güvenli ve yüksek kalitede nakliyat hizmet sunmak hedeflemiştir.

Başarılı hizmeti geliştirdiğimiz, teknolojik çözümler neticesinde hızlı ve güvenli nakliye hizmetinin öncüsü ve lideri olan firmamız sektörde namı en fazla duyuran ve saygın müşterileri ile güçlü olduğu kadar da kurumsal bir statüde hareket etmeyi prensip edinmiş bir firmayız.